Kariera

Szukasz pracy? Aplikuj!

Jesteśmy jedną z największych polskich firm w branży turystycznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie oferowania wypoczynku letniego nad polskim morzem, nad jeziorami oraz w górach. Nasza sieć ośrodków odwiedzana jest corocznie przez kilkadziesiąt tysięcy wczasowiczów. Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w tym zakresie. Tworzymy grupę profesjonalistów oferujących naszym klientom dobre miejsca do całorocznego wypoczynku.

W przypadku zainteresowania pracą w Spółce AMW REWITA Sp. z o.o. zachęcamy do przesłania CV na adres mailowy: rekrutacja@rewita.pl

Prosimy wówczas o wskazanie stanowiska, którym są Państwo zainteresowani.

Do aplikacji proszę o dołączenie następującego zapisu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AMW REWITA Sp. z o.o. z siedzibą  w Warszawie (03-310) przy ul. Św. Jacka Odrowąża 15 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego obecnego oraz przyszłych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

 1. Recepcjonistka (Jurata)
 2. Pokojowa (Jurata)
 3. Kucharz (Jurata)
 4. Kucharz (Zakopane – Kościelisko)
 5. Pomoc Kuchenna (Zakopane – Kościelisko)
 6. Pomoc kuchenna (Sopot)
 7. Pokojowa (Sopot)
 8. Kelnerka (Sopot)
 9. Pokojowa (Mielno)
 10. Kucharz (Mielno)
 11. Szef kuchni (Zakopane – Kościelisko)
 12. Kelner (Zakopane – Kościelisko)
 13. Barman (Zakopane – Kościelisko)
 14. Zastępca Dyrektora (Jurata)
 15. Barman (Solina)
 16. Kelner (Solina)
 17. Recepcjonista (Solina)
 18. Specjalista w Zespole Administracyjnym (Solina)
 19. Pomoc Kuchenna (Solina)