Spółka

AMW REWITA Sp. z o.o. (dawniej Domy Wczasowe WAM Sp. z o.o.) została utworzona w 2011 roku przez Wojskową Agencję Mieszkaniową (obecnie Agencję Mienia Wojskowego). Przedmiotem działalności spółki jest zarządzanie ośrodkami wypoczynkowymi zlokalizowanymi w najpiękniejszych zakątkach Polski.

REWITA znana jest z gościnności, atmosfery sprzyjającej relaksowi i rewitalizacji, doskonałej kuchni oraz unikalnej lokalizacji ośrodków. Naszych gości zawsze witamy ze szczerym uśmiechem, ugaszczamy tym co najlepsze w naszej ofercie, zapewniamy wypoczynek na miarę potrzeb i… zachęcamy do powrotu z dziećmi, rodzicami, przyjaciółmi…

Dzięki dużemu zróżnicowaniu geograficznemu każdy gość ośrodków REWITA znajdzie lokalizację odpowiadającą jego preferencjom. Długi spokojny urlop, pełen atrakcji, rodzinny wypoczynek, wczasy lecznicze, szalone wakacje… nic prostszego. Wystarczy skorzystać z systemu rezerwacyjnego REWITA.

Z myślą o Klientach biznesowych w wybranych obiektach REWITA posiadamy profesjonalne zaplecza konferencyjne, pozwalające zorganizować konferencje, szkolenia i seminaria spotkania integracyjne.

Ośrodki wypoczynkowe REWITA wyrózniają:

  • unikalne lokalizacje w całej Polsce,
  • rozległe i urozmaicone tereny rekreacyjne,
  • hale sportowe, siłownie, boiska, kręgielnie, baseny,
  • gościnność i znakomita kuchnia.