O ośrodku

Rewita Sopot

Świetna lokalizacja dla kochających Bałtyk. Rewita Sopot położony jest w samym sercu Sopotu, w niedalekiej odległości od molo, jednego z najpopularniejszych, nadmorskich obiektów o charakterze rekreacyjno-sportowym. To idealne miejsce na urlop dla wszystkich, którzy szukają różnorodnych form aktywności, od połączenia spokojnego wypoczynku z urokiem piaszczystych plaż, po aktywny udział w atrakcjach kulturalnych i rekreacyjnych miasta.

Różnorodność form wypoczynku sprawia, że Rewita Sopot przyciąga Gości o każdej porze roku. Dla aktywnych w biznesie, proponuje wypoczynek połączony z pracą, zapewniając profesjonalne zaplecze konferencyjno-szkoleniowe. Z przyjemnością ugości seniorów oraz rodziny z dziećmi, gwarantując wysoką jakość świadczonych usług i bardzo atrakcyjne ceny.

Rewita Solina

ul. Kordeckiego 10, 81-772 Sopot

tel.: +48 (58) 551 06 85

fax: +48 (58) 551 18 16

Rezerwacje: rezerwacje-sopot@rewita.pl

Rewita Sopot to 3 budynki położone w różnych, najbardziej atrakcyjnych miejscach Sopotu mające łącznie 207 miejsc noclegowych:

Budynek Imperial

jako jedyny jest oddalony od głównej części ośrodka o 500 m. W budynku jest 80 miejsc noclegowych, recepcja, jadalnia i salka szkoleniowa.

Budynek Korab

w budynku znajduje się kuchnia z całym zapleczem gastronomicznym, recepcja, jadalnia i sala konferencyjna. Część pokoi ma przepiękny widok na zatokę. Do dyspozycji Gości jest 101 miejsc noclegowych.

Budynek Rusałka

budynek bardzo atrakcyjny wizualnie, wybudowany pod koniec XIX wieku w formie pałacyku z ciekawą szkieletową konstrukcją. Posiada 30 miejsc noclegowych: pokoje z łazienkami lub ze wspólnym sanitariatem na korytarzu. Większość pokoi ma widok na zatokę lub park.