O ośrodku

Rewita Międzyzdroje

W otoczeniu bujnej zieleni, przy nadmorskiej Promenadzie Gwiazd, czeka na Ciebie Rewita Międzyzdroje. Na miejscu urzeknie Cię szeroka, piaszczysta plaża z wybrzeżem klifowym oraz piękne molo wychodzące daleko w głąb morza.

Obok wejścia na imponujące molo znajduje się amfiteatr, a nieopodal znajduje się najstarsze w Polsce muzeum figur woskowych. Największą atrakcję stanowi jednak Aleja Gwiazd – skwer, w którego płytę wmurowano już 127 tabliczek z odciskami dłoni i autografami znanych ludzi rodzimej sztuki filmowej i teatralnej.

Zapraszamy Państwa na niezapomniane wczasy nad morzem do naszego ośrodka, który stanowi idealne miejsce dla szukających bliskości z naturą i pięknego klifowego krajobrazu w najsłynniejszym polskim kurorcie. To również idealne miejsce na wypoczynek dla seniora – posiadamy własną bazę leczniczą i bogatą ofertę odnowy biologicznej.

Rewita Solina

ul. Promenada Gwiazd 3, 72-500 Międzyzdroje

tel.: +48 (91) 328 07 81

tel. rezerwacje: +48 91 381 45 00

fax: +48 (91) 381 46 13

Rezerwacje: rezerwacje-miedzyzdroje@rewita.pl

Do Państwa dyspozycji oddajemy 350 miejsc noclegowych w 5 budynkach, usytuowanych w pasie nadmorskim miasta, które poprzez swoją różnorodność mogą spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego Gościa.

Standard, struktura i wykończenie pokoi jest bardzo różnorodne.

Oferujemy apartamenty, pokoje z łazienką oraz pokoje z umywalką – ze wspólną łazienką na każdej kondygnacji. Część pokoi posiada wyjście na taras z widokiem na morze lub balkon.

W skład kompleksu Rewita Międzyzdroje wchodzą: Galeon, Grunwald, Neptun, Morskie Oko, Fregata.

Recepcje i jadalnie zlokalizowane są w budynkach Grunwald oraz Fregata. Baza zabiegowa znajduje się w budynkach Grunwald, Fregata oraz Neptun.

Sport i rekreacja

  • odnowa biologiczna
  • fizykoterapia
  • masaże
  • krioterapia
  • grota solna
  • balneoterapia
  • wypożyczalnia rowerów